Картина вийде в прокат 19 березня 2020 року

Після нового трейлеру української спортивної драми “Пульс”, творці представили постер фільму, який знайомить з головною героїнею – українською легкоатлеткою Оксаною Ботурчук, чию роль виконала актриса Наталія Бабенко.

Картина оповідає історію молодої спортсменки, яка живе в маленькому містечку і зберігає велику мрію – потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але в результаті жахливої автомобільної аварії дівчина отримує важкі травми і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на бажані Олімпійські ігри, але і на нормальне життя. Однак вона не збирається здаватися і прагне довести: на шляху до цієї мрії не існує перешкод.

Зйомки і монтаж фільму вже завершено, і зараз команда працює над звуком, комп’ютерною графікою і музикою. Дата виходу фільму – 19 березня 2020.

10 цікавих фактів про фільм “Пульс”:

  1. Сюжет фільму ґрунтується на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятикратної срібної та бронзової призерки літніх ігор 2008, 2012 і 2016 років — Оксани Ботурчук.
  2. Оксана Ботурчук узяла активну участь у створенні фільму. Вона допомагала під час написання сценарію, а також виступила консультантом у підготовці до зйомок спортивних епізодів (яких у фільмі дуже багато). Також разом із командою фільму “Пульс” Оксана відкрила забіг у Борисполі.
  3. Акторка Наталія Бабенко, аби максимально вжитися в роль, тренувалася пів року за програмою підготовки професійних спортсменів.
  4. За сюжетом у різний час в Оксани трапляються два серйозних закохання. Героїв звуть Максим та Сергій. Цікавим збігом є те, що в акторів, які грають цих персонажів, такі ж самі імена: Максима грає Максим Самчик, а Сергія – Сергій Лузановський.
  5. Непростий шлях спортсменів до перемоги – це найкращий приклад боротьби за мрію та найсильніша мотивація діяти. І цей важливий зміст гармонічно зв’язаний з цінностями нашого партнеру – компанією Київстар.  Надихати українців ділитися найкращим: силою, енергією, досвідом та вірою в себе і свою країну.
  6. Режисер Сергій Чеботаренко протягом багатьох років шукав “ту саму” історію та розглянув сотні варіантів для майбутнього сценарію. Одного разу він випадково натрапив на історію Оксани, після чого майже одразу поїхав до Дніпра, де зараз живе спортсменка. Після знайомства з Оксаною в нього не лишилося сумнівів – саме її історія, це те що він так довго шукав.
  7. Під час роботи над стрічкою Сергій Чеботаренко сам почав займатися бігом та долучився до бігових ком’юніті, щоби краще зануритися в цю тему та докладно її зрозуміти.
  8. У фільмі багато уваги приділено тренуванням головної героїні. Її шлях починається з маленького стадіону рідного містечка та йде крізь нові випробування та спортивні майданчики. Тому зйомки фільму проходили на багатьох стадіонах Києву, у тому числі, й на НСК “Олімпійський”. За словами режисера фільму Сергія Чеботаренко, така еволюція стадіонів у кадрі також показує внутрішній розвиток Оксани.
  9. Одну зі сцен знімали на початку осені, коли раптово похолоднішало та пішов дощ. За сюжетом події відбуваються влітку, тому не лише головні герої, а й масовка, що грала глядачів на трибуні, мала бути легко одягнена. Тож щоразу керівник акторів масових сцен перед командою “Почали” мав слідкувати, аби ніхто не лишився в теплих кофтах і куртках у кадрі. Бо саме так і стаються горезвісні кіноляпи.
  10. Для продюсера Єгора Олесова та оператора Юрія Короля “Пульс” — четверта спільна робота. Раніше вони разом працювали над фільмами “Незламна”, “Сторожова Застава” та “Захар Беркут”.
Джерело: 112.ua