З 13 січня в українському прокаті стартує показ американсько-британського пригодницького бойовика “Кінгс Мен“.

Це приквел однойменної шпигунської трилогії, яку створив Меттью Вон. Вперше намір детальніше розкрити історію британських спецслужб Вон окреслив влітку 2018 року: в одному з інтерв’ю він сказав, що хоче відправити глядачів до джерел появи таємних розвідслужб.

Картина “Кінгс Мен ” розповідає про становлення першого незалежного розвідувального агентства “Кінгс Мен”, а події відбуваються у роки Першої світової війни.

Фільм “Кінгс Мен” став першою екранізацією цілого циклу шпигунських коміксів “Секретна служба”, створених Марком Мілларом та Дейвом Гіббонсом.

Цього разу елегантно боротися зі злом будуть Рейф Файнз, Гарріс Дікінсон, Джимон Гонсу та Джемма Артертон. Григорія Распутіна зіграв Ріс Іванс, який промайнув у новому фільмі про “Людину-павука”.

За сюжетом “Кінгс Мен”, найжахливіші в історії тирани та кримінальні генії збираються разом, щоб розв’язати війну та знищити мільйони людей. Але є одна людина, яка, за допомогою свого сина, соратників та особистого унікального стилю готова прийняти виклик та зупинити лиходіїв.

Знімальній команді довелося здійснити подорож до Сполучених Штатів, Югославії, Туріну та Венарію-Реалі в Італії, де проходив збір матеріалу.

На стадії кастингу головну роль пропонували Аарону Тейлору-Джонсону, крім того, взяти участь у зйомках могли Ніколас Кейдж, Бред Пітт і Рейчел Вайс.

Джерело: kinoafisha.ua