В Україні тривають зйомки комедії “Скажене весілля 3”. Автори фільму не приховують: на глядачів чекатиме ще більше гумору та кумедних ситуацій. А щоб це довести, у мережі опублікували емоційні кадри зі зйомок, які вже розвеселили кіноманів.

Знімки з’явились на інстаграм-сторінці кінопроєкту. На фото можна побачити головних акторів “Скаженого весілля 3”, які демонструють різні емоції: від радості до подиву і гніву.

“Емоції акторів б’ють через край, а це значить, що сюжет фільму здивує вас неабиякими крутими поворотами. Творці найкращої комедії по-іншому не вміють: буде втричі скаженіше та смішніше!” – зазначили представники фільму.

Сюжет “Скаженого весілля 3”
У центрі комедії “Скажене весілля 3” опиниться все та ж українська родина Сердюків. Директор музею Василь вже видав заміж двох доньок, тому залишається тільки молодший син, який теж готується створити сім’ю. І, як у випадку з дівчатами, хлопець не має наміру зважати на побажання батька: він освідчується циганці. Тому Василь Сердюк не просто організує чергове скажене весілля, але й познайомиться з бароном.

“Третя частина буде просто вибуховою! Обіцяємо багато циганського колориту та драйву – знову будуть погоні, а ще коні, люди, циганська бричка і, навіть, циганський табір прямо у дворі Василя. Уявіть усе розмаїття україно-ромського весілля, це неймовірно яскраво та весело, справжній шквал емоцій та кольорів”, – розповів продюсер та актор Юрій Горбунов.

Головні актори “Скаженого весілля 3”
Катерина Файн
В’ячеслав Хостікоєв
Назар Задніпровський
Леся Самаєва
Поліна Василина
Джиммі Воха-Воха
Олександр Кобзар
Віра Кобзар
Інна Приходько
Арам Арзуманян
Юрій Горбунов
Потап
Олексій Завгородній (Позитив)
MONATIK
Олег Винник

Джерело: 24tv.ua