Казковий фан-арт майбутнього фільму від Disney «Білосніжка» уявляє зірку «Диво-жінки» Галь Гадот в образі Лихої королеви з класичного діснеївського мультфільму.

Фільм «Білосніжка» буде live-action рімейком знаменитого мультфільму «Білосніжка і семеро гномів», який вийшов у далекому 1937 році і був заснований на казці братів Грімм. Його головною героїнею є добра і красива дівчина Білосніжка, яку заздрісна Лиха королева наказує ліснику вбити, але він відпускає дівчину, яка знаходить у лісі новий дім та нових друзів — семеро гномів.

Головну лиходійку цього фентезійного мюзиклу втілить Галь Гадот, і поки ми чекаємо на перші кадри за її участю, шанувальник (чи шанувальниця) з ніком AxelMalibu поділився своїм фан-артом з Гадот в образі Лихої королеви. Як вам?

Роль Білосніжки у майбутньому рімейку виконає Рейчел Зеглер, відома за оскароносним фільмом «Вестсайдська історія» та кінокоміксом «Шазам! Лють богів», в останньому з яких Гадот з’явилася в камео в образі Диво-жінки.

Раніше у фільмах «Білосніжка та мисливець» і «Мисливець і Снігова Королева» Лиху королеву втілила володарка премії «Оскар» Шарліз Терон, проте не варто чекати, що у Гадот будуть схожі золоті сукні, адже ті фільми знімала студія Universal, а не Disney. Тож, за каноном мультфільму, вона буде вдягнута значно скромніше, як на фан-арті.

Побачити «Білосніжку» на екранах кінотеатрів ми зможемо у березні 2024 року.

Джерело: http://www.kinofilms.ua/