Актор Чарлі Ханнем (“Сини Анархії”,”Джентльмени”) “готовий на 100%” зіграти роль Джеймса Бонда в майбутньому фільмі.

Про це він розповів в інтерв’ю Рeople, відповідаючи на питання чи готовий він коли-небудь в майбутньому надіти смокінг Бонда.

“Я був би задоволений і для мене буде велика честь зіграти Джеймса Бонда. Але інтуїція підказує, що мені не слід чекати цього телефонного дзвінка. Я думаю, що попереду мене багато людей в цьому списку”, – зазначив Ханнем.

Актор додав, що будь-яка інформація про те, що він буде наступним Бондом, всього лише чутки і не відповідає дійсності. Але він задоволений, що фанати бачать його в ролі агента 007. Актор також закликав продовжувати пов’язувати його ім’я з цим героєм, оскільки, за його словами, іноді фанати дійсно допомагають у залученні акторів на роль певних персонажів.

Крім того, Ханнем назвав актора, який зможе краще за всіх втілити цю роль після Деніела Крейга, для якого майбутній фільм про Бонда “Не час помирати” стане останнім. На його думку Том Харді стане відмінним шпигуном.

“Я думаю, що це буде сенсація. Я великий шанувальник Тома Харді, тому мені б хотілося бачити його в ролі Джеймса Бонда”, – додав Ханнем.

Джерело:112.ua