Sony Pictures випустила перший трейлер фільму “Мадам Павутина” (Madame Web) з Дакотою Джонсон у головній ролі. Прем’єра фільму запланована 14 лютого 2024 року.

Четвертий фільм всесвіту “Людини-павука” розповість історію походження однієї з найзагадковіших героїнь Marvel — Кассандри Вебб, яка має здібності ясновидця. Раніше продюсер Лоренцо ді Бонавентура назвав фільм новою історією походження персонажа до того, як вона перетвориться на могутню постать, показану на сторінках коміксів.

У коміксах Мадам Павутина зображується як жінка похилого віку з міастенією гравіс (аутоімунним нервово-м’язовим захворюванням), яка підключена до системи життєзабезпечення у вигляді павутини. В силу здоров’я Павутина ніколи не боролася із лиходіями.

У фільмі, корім Дакоти Джонсон знімаються Емма Робертс, Сідні Свіні, Селеста О’Коннор, Ізабела Мерсед та Тахар Рахім. Свіні зіграє Жінку-павука Джулію Карпентер, яка у коміксі успадковує титул Мадам Павутини. За сюжетом вона допомагатиме Кассандрі Вебб зібрати круту команду для боротьби зі злом.

Режисером виступає С.-Дж.Кларксон (“Декстер”), а сценаристами — Метт Сазама та Берк Шарплесс, які працювали над такими фільмами, як “Дракула”, “Останній мисливець на відьом” та “Боги Єгипту”.

“Мадам Павутина” — перший із трьох запланованих наступного року фільмів за участю персонажів з павукового канону. 30 серпня вийде “Крейвен-мисливець”, а 8 листопада “Веном-3”.

Джерело: proshokino.com.ua