Виконавець ролі Джеймса Бонда Деніел Крейг оголошений почесним командиром Королівського військово-морського флоту. Цим призначенням відмічена “повага актора до Збройних сил Великобританії і їх місій, які зробили великий вплив на формування образу Джеймса Бонда”.

“Я радий вітати почесного командуючого Деніела Крейга в Королівському військово-морському флоті. Наші почесні офіцери виступають послами і популяризаторами служби, ділячись своїм часом і досвідом, щоб поширювати інформацію про те, що робить наш сучасний і добре підготовлений Королівський флот по всьому світу. Деніел Крейг відомий тим, що останні п’ятнадцять років був коммандером Бондом – офіцером, який забезпечує безпеку Британії під час місій по всьому світу. Це те, що справжній Королівський флот робить щодня, використовуючи технології і навички так само як і сам Бонд”, – прокоментував перший морський лорд адмірал сер Тоні Радакін.

Сам актор заявив, що для “нього велика честь виявитися причетним до історії ВМС”. Відмітно, що церемонія присвячення супроводжувалася знайомством Крейга зі справжнім Бондом – лейтенантом-коммандером Френсісом Бондом, який служить в штаб-квартирі Королівського флоту в Портсмуті.

Джерело: kinoafisha.ua