Зірка кіновсесвіту Marvel Дейв Батіста виконає одну з головних ролей у фантастичному трилері під назвою “Самі розшукувані у Всесвіті”. Як відмічає видання Variety, постановником призначений Бред Пейтон, творець таких стрічок, як “Розлом Сан-Андреас” і “Ремпейдж”.

Дія відбуватиметься в маленькому містечку, на околиці якого приземляється інопланетний корабель, який перевозить найнебезпечніших злочинців всесвіту. У центрі сюжету опиниться син місцевого шерифа, який об’єднує зусилля з міжгалактичним мисливцем за головами (Батіста), щоб вислідити зловмисників і не дати їм захопити світ.

Очікується, що зйомки стартують вже в першій половині 2021 року, повний акторський склад буде оголошений додатково. Фінансувати проект зібралися AGC Studios і CAA Media Finance, вже в найближчому майбутньому партнери запропонують його потенційним покупцям, серед яких можуть виявитися як прокатники, так і потокові сервіси.

Нагадаємо, що усі прихильники таланту і видатних фізичних даних Дейва Батісти зможуть оцінити його нову роботу в 2021 році, коли глядачам буде представлена екранізація фантастичного роману “Дюна”, якою займався режисер Дені Вільньов.

Джерело: kinoafisha.ua