24 серпня у прокаті з’явиться документальний фільм з програми цьогорічного фестивалю Docudays UA — фільм Володимира Тихого «День Незалежності».

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомили пресрелізом Arthouse Traffic. Режисер — Володимир Тихий, відомий фільмами «Наші котики» і «Брама». «День Незалежності» — вже друга його робота за час повномасштабного вторгнення і своєрідне продовження стрічки «День українського добровольця», яка здобула нагороди Варшавського міжнародного кінофестивалю, Sheffield Doc/Fest, і стала першою української картиною, показаною на BBC.

Світова прем’єра картини «День Незалежності» відбулась на цьогорічному Docudays UA у Національному конкурсі повнометражних фільмів.

Картину створили кінооб’єднання «Вавилон’13» у копродукції з Cineo Studio та Black Photon (Польща) за підтримки Польського кіноінституту. Продюсери: Ігор Савиченко, Володимир Тихий, Андрій Котляр, Каміль Пшеленцький.

Стрічка Володимира Тихого «День Незалежності» з’явиться у прокаті 24 серпня. Український дистриб’ютор фільму — кінокомпанія «Артхаус Трафік».

День Незалежності

Кадри з фільму «День Незалежності» / пресслужба Артхаус Трафік

День Незалежності

День Незалежності

День Незалежності

Джерело: https://www.cinema.in.ua/