Прем’єра другого сезону анімаційного навчально-розважального мультсеріалу для дошкільнят «Хоробрі зайці» – про дослідження світу, дружбу та прийняття того, що всі різні й це прекрасно, – відбулася в онлайн-кінотеатрі Sweet.TV.

Про це повідомляється на сайті кінотеатру. У другому сезоні Хоробрі Зайці, братик та сестричка Боп та Бу, продовжують подорожувати світом на Зайцебусі разом з Зайцеродиною. Дошкільнята побачать, як організований побут у різних родинах: як живуть, чим займаються, як відпочивають. Кожна родина має власний незвичайний стиль та спосіб життя, і це відкриває величезний простір для нових ігор і пригод!

Головна ідея серіалу – показати дітям різноманітність навколишнього світу, покращити соціалізацію, навчити їх приймати різні риси людей та спілкуватися з усіма. На прикладі Хоробрих Зайців та їхніх друзів батьки можуть пояснити, як взаємодіяти з іншими дітьми в дитсадку чи на ігровому майданчику. Хоробрі Зайці розмовляють гарною українською мовою. Вирази прості та влучні, тому дошкільнята легко можуть запам’ятати їх та використовувати під час спілкування.

Цікаві факти:

  • «Хоробрих Зайців» показали в понад 80 країнах світу, зокрема в Україні, в Австралії, Великій Британії, Ізраїлі, Латвії, Південній Кореї, Фінляндії, Італії, країнах Латинської Америки тощо.
  • За мотивами анімації італійське видання DeA Planeta Libri випустило книги «Brave Bunnies». А українське видавництво «Ранок» — серію розмальовок, актівіті буків, та вже скоро вийдуть книги з історіями.
  • «Brave Bunnies» став фіналістом пітчингу на міжнародному анімаційному фестивалі Cartoon Forum 2018.
  • Проєкт був відзначений журі Emmy International як перший український серіал, що подавався на конкурс.
  • В Зайцевсесвіті мультсеріалу – кілометри оригінальних локацій, 75+ яскравих героїв, 2 сезони, 100 серій та 700 хвилин неймовірних подорожей.

Мультсеріал створений українським креативним продакшеном Glowberry в ко-продукції з іспанською анімаційною студією Ánima. Авторка ідеї – Ольга Черепанова (Україна), креаторка візуального стилю – Анна Сарвіра, головний режисер – Тім Ференбах (Велика Британія), головний сценарист – Джон ван Брюгген (Канада).

Джерело: https://www.cinema.in.ua/