Влітку вже був представлений перший трейлер історичної драми під назвою “Наполеон”. Володар премії Оскар Хоакін Фенікс зіграє культового французького імператора Наполеона Бонапарта.

Прем’єра стрічки відбудеться 23 листопада. Чого очікувати від фільму та хто буде серед акторського складу.

Наполеон“: про що буде сюжет фільму
Це унікальний та особистий погляд Рідлі Скотта на життя Наполеона, його шлях до імператорського трону, розкритий через захопливі та часом не стабільні стосунки з дружиною та єдиним його коханням, Жозефіною. Проєкт також наочно відтворить славнозвісні битви Наполеона, його безкомпромісні амбіції та військові стратегії.

У кожному солдатському ранці лежить маршальський жезл, – відома фраза Наполеона, відсилання до якої ми побачимо у фільмі.

Ця величезна історія описує нелегкий шлях Бонапарта до влади, його злети, падіння та серйозні перипетії, розкриваючи життя творця однієї з найбільших імперій у світовій історії.

Хто у головних ролях
У жовтні 2020 року було оголошено, що головну роль Наполеона виконає Хоакін Фенікс (“Гладіатор”, “Знаки”, “Майстер”, “Марія Магдалина”, “Джокер”). У березні 2021 року до цього проєкту приєдналася Ванесса Кірбі (“Ціна правди”, “Фрагменти жінки”, франшиза “Місія нездійснена”), яка виконає роль Жозефіни. Та в лютому 2022 року до акторського складу долучився Тахар Рахім (“Марія Магдалина”, “Мавританець”), Людівін Саньє (“8 жінок”, “Басейн”, “Молодий Папа”, “Люпен”) та інші.

Джерело: 24tv.ua