Фантастичний фільм “Дюна” Дені Вільньова, знятий за романом Френка Герберта, встановив касовий рекорд в Україні з початку карантину.

Як повідомляється на сторінці Warner Brothers Pictures Україна в, з 16 вересня епік вже подивилися 262 547 глядачів.

Стрічка зібрала в українському прокаті 33 956 739 грн, і це не межа.

Окрім України, “Дюна” вийшла ще в 23 країнах. Як повідомляє screenrant, у дебютні вихідні фільм зібрав 36,8 млн дол. у міжнародному прокаті в 24 країнах. Якщо брати за основу аналогічні показники інших фільмів епохи пандемії, то “Дюна” випереджає за зборами такі релізи, як “Тенет” (на 4%), “Чорна вдова” (на 33%), “Шан-Чи і легенда десяти кілець” (на 58%) і “Годзілла проти Конга” (на 80%).

Варто відзначити, що “Дюна” ще не вийшла в прокат у США і Китаї — на найбільших кіноринках.

Нагадаємо, “Дюна” – це міфічна й емоційно заряджена подорож головного героя, Пола Атрейдеса. Цього обдарованого хлопця чекають великі справи, які йому важко зрозуміти. Він вирушить на небезпечну планету, щоб врятувати майбутнє своєї сім’ї і свого народу. Адже ворожі сили вступають у конфлікт за цінний і рідкісний ресурс – речовину, здатну розкрити найбільший потенціал людства. Виживуть тільки ті, кому вдасться перемогти власні страхи.

Роль Атрейдеса, месії народу планети Арракіс, виконав Тімоті Шаламе. Його батька зіграв Оскар Айзек, а матір — Ребекка Фергюсон. Також у картині знялися Стеллан Скарсгард, Дейв Батіста, Джейсон Момоа, Джош Бролін, Зендая, Гав’єр Бардем і Шарлотта Ремплінг.

 

Джерело: 112.ua