У фільмі про Крейвена-Мисливця, який знімає Sony, з’явиться Каліпсо, і студія зацікавлена в участі зірки серіалу “Ганна Болейн” Джоді Сміт. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання The Illuminerdy.

Джоді Сміт має досвід роботи у безлічі жанрів, включаючи жахи, психологічний трилер, бойовик і кримінальну драму, що, безумовно, згодиться їй, незалежно від того, в якій тональності буде знятий майбутній проект, якщо вона погодитися на пропозицію Sony.

Нагадаємо, що головну роль в кінокоміксі, прем’єра якого запланована на 13 січня 2023 року, виконає Аарон Тейлор-Джонсон. Крейвен-мисливець є відомим суперником Людини-павука, і у нього, як правило, є своя “група підтримки”, одним з членів яких виступає Каліпсо.

Каліпсо має безпосереднє відношення до суперздібностей Крейвена-Мисливця, включаючи силу, швидкість, живучість і уповільнене старіння. Крейвен набув цих якостей після зустрічі з Каліпсо, жрицею вуду, яка напоїла його чарівним трав’яним зіллям. Каліпсо також є любовним інтересом мисливця, і їй, схоже, приносить задоволення іноді доводити Крейвена до нападів люті. Каліпсо вміє контролювати розум і має здібності до воскресіння, практикуючи вуду. У коміксах вона неодноразово обманювала смерть, вселяючись в чужі тіла і переміщаючи свою душу у вудуістський амулет, що робить її грізним і хитрим ворогом.

Сценарій до фільму підготували Річард Уенк, Арт Маркам і Метт Холлоуей. Постановником призначений номінант на премію “Оскар” Джей Сі Чендор (“Межа ризику”).

Джерело: kinoafisha.ua