Джон Малкович (“Новий папа”) зіграє головну роль в байопіку “Жовта краватка”.

Картина розповість про культового німецького диригента Серджу Челібідаке.

Малкович гратиме Челібідаке на піку кар’єри, в його найбільш плідні роки. Хто зіграє диригента в молодості, поки невідомо. Зйомки почнуться влітку 2022 року в Румунії.

“Я дуже радий можливості зіграти диригента Серджу Челібідаке. Він володіє унікальним талантом, вважається одним з найвеличніших провидців класичної музики минулого століття. Грати його в пізніші роки буде складною і захоплюючою подорожжю”, – сказав Малкович.

Челібідаке відомий як геній – у підлітковому віці сім’я не прийняла любов Серджу до музики і вигнала його з дому, але хлопчик не відступив. Вже в 1936 році, у віці 24 років, він став наймолодшим диригентом Берлінського філармонічного оркестру. Через 12 років Челібідаке дебютував на лондонській сцені, зробив надзвичайно насичену подіями і виступами кар’єру і в підсумку став одним з найбільш затребуваних диригентів XX століття. Він здобув популярність в тому числі тому, що заборонив випускати свої композиції в записі. Серджу Челібідаке був переконаний, що за межами концертного залу музика не може мати такого ж ефекту.

Джерело: 112ua.tv