Документальна стрічка-дослідження «І кожна річка» про українські річки та причини їх поступового зникнення від режисерки фільмів «Щедрик» та «Казка про гроші» тепер доступна для перегляду онлайн.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомила пресслужба Takflix. В екологічній кінокартині режисерка фіксує, як невпинна експлуатація природи (зрошення землі, незаконні сміттєзвалища, злиття небезпечних речовин, випалювання сухої трави) упливає на водні ресурси, флору та фауну країни.

«Кожна річка — чиїсь відображення і пам’ять. І стан кожної з них — це результат нашої з вами діяльності чи бездіяльності, а не лише кліматичних змін, як ми часто думаємо, щоб виправдовувати цим свої дії», – говорить режисерка Олеся Моргунець Ісаєнко.

І кожна річка онлайн

Дивіться трейлер документального фільму «І кожна річка»

«Головними героями» фільму стали річки Дніпро, Либідь, Дністер, Остер, Десна, Рось, Сіверський Донець та решта менших річок, існування яких лише питання часу. Для порівняння, окрім сучасних кадрів, у стрічці є хронікальні кадри.

Зйомки «І кожна річка» відбувалися на Київщині, Чернігівщині, Харківщині, Львівщині, у Запоріжжі, на Закарпатті та в інших куточках України. Прем’єрний показ фільму відбувся на фестивалі Docudays UA.

Екологічний фільм «І кожна річка» режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко доступний для перегляду онлайн на Takflix. Стрічка доступна у всьому світі з англійськими субтитрами.

І кожна річка онлайн

І кожна річка онлайн

Джерело: https://www.cinema.in.ua/