Тримайся, Керол Денверс! Головну лиходійку супергеройського блокбастера «Капітан Марвел 2» від Marvel Studios, чия прем’єра очікується в листопаді 2022 року (запасаємося терпінням), зіграє британська актриса Заві Ештон.

Сайт Deadline повідомив, що Ештон приєдналася до касту нової сольної пригоди супергероїні Капітан Марвел, яку зніме режисерка Ніа ДаКоста.

Ім’я та деталі про суперлиходійку у втіленні Ештон поки тримаються в суворій таємниці, як і сюжет всього екшену, це ж Marvel, але ми знаємо, що, на відміну від фільму «Капітан Марвел», чиї події розвивалися в 90-х роках, події його сиквела покажуть світ після перемоги наших супергероїв над Таносом в блокбастері «Месники: Завершення».

У ролі Керол Денверс/Капітан Марвел повернеться лауреатка премії «Оскар» Брі Ларсон, а також до неї приєднаються Моніка Рамбо у втіленні зірки серіалу «Ванда/Віжн» Тейони Парріс та юна супергероїня міс Марвел з майбутнього серіалу, яку зіграє актриса Іман Веллані.

Над сценарієм другої пригоди Капітана Марвел працює сценаристка серіалу «Ванда/Віжн» Меган МакДоннелл, так що чекаємо щось особливе.

Раніше ви могли бачити Ештон у фільмах «Під покровом ночі», «В обіймах брехні» та «Оксамитова бензопила», в останньому з яких вона працювала разом з Джейком Джилленхолом, він же суперлиходій Містеріо з марвелівського блокбастера «Людина-павук: Далеко від дому». Також у 2019 році Ештон виконала головну жіночу роль в п’єсі «Betrayal», де зіграв Том Гіддлстон, він же Локі.

Джерело: kinofilms.ua