Фільм Алана Бадоєва про життя та виживання, спротив і єдність та відважні вчинки під назвою «Довга доба» виклали у вільний доступ на YouTube.

Фільм «Довга доба» створений із 12 тисяч історій українців. Історій про життя, мрії та плани українців, останній день нашого мирного життя та початок нового етапу, який розпочався 24 лютого під звуки бомб та сирен. Це – хроніка перших днів війни та відтворення подій через особисті історії.

“Документальний фільм режисера Алана Бадоєва та телеканалу 1+1 Україна, створений із 200 годин хроніки: виживання, супротиву і життя українців під час війни. Кожна хвилина фільму відзнята українцями на їх мобільні телефони. Деякі герої вижили, деякі були вбиті…Але залишились їхні останні вчинки та голоси. Світ повинен почути та відчути голоси українців. Довга Доба триває просто зараз. Підтримуйте Україну. Підтримуйте свободу та незалежність”, — коментують творці.

Дивіться документальну стрічку «Довга доба» онлайн на YouTube або у нас на сторінці нижче.

Раніше ми повідомляли, що до другої річниці повномасштабного вторгнення відбудеться телевізійна прем’єра спільного з Аланом Бадоєвим документального проєкту «Довга доба».

Стрічка вийшла в український прокат 10 лютого, маючи благодійну мету — допомогу важкопораненим військовим. Безкоштовні покази фільму пройшли під слоганом “Зроби донат – Врятуй життя захисника” та відбулися в мережі кінотеатрів Multiplex по всій Україні.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/