Сімейна комедія «Крашанка» з Бокланом, Жураківською, Гладких та Легейдою у головних ролях зʼявиться 10 липня на українській онлайн-платформі.

Про це повідомляється на офіційній сторінці фільму в Facebook. Як зазначають творці, комедійна стрічка режисера Тараса Дударя зʼявиться онлайн на платформі Київстар ТБ.

Фільм про непросту, але напрочуд дотепну родину Забіяк, що збирається за родинним столом після довгих років розлуки. Хтось прагне сімейного затишку, хтось нарешті знаходить час розібратися в собі, а от головний Забіяка будує ракету, щоб запустити її на москву під Великдень. Сучасні виклики вимагають креативних рішень – чи вдасться Іванові здійснити задумане?

Роль (шибай)голови сімейства, Івана, виконав Станіслав Боклан. Старшу доньку Івана зобразила Олеся Жураківська, молодшу — Дар’я Легейда. Єдиного сина Забіяки зіграв Володимир Гладкий. А онука — Михайло Пулянський. Також ролі зіграли Артур Логай, Людмила Загорська, Євген Сінчуков, Ігор Портянко, Наталя Кобизька.

В основу сюжету був покладений реальний факт: за часів СРСР дійсно існував так званий “потяг номер нуль” – бойовий залізничний ракетний поїзд, який збирали на Південному машинобудівному заводі в місті Дніпрі. Тож на фоні погроз росії про нанесення ядерного удару в авторів фільму виникла ідея, що після роззброєння 1989 року частина конструкції могла б зберегтися і ми б могли дати відсіч ворогу. Так зʼявився персонаж Івана Андрійовича Забіяки, який знає, де знаходиться установка, що допоможе йому запустити ракету на москву.

Виробництво здійснювали Mamas Film Production у співпраці з Film.ua Group та Starlight Media. Автори сценарію: Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко. Режисер: Тарас Дудар. Оператор: Сергій Крутько. Художник: Тарас Кузуб. Продюсери: Алла Липовецька та Марина Квасова. Під час зйомок акторам комедії «Крашанка» довелося горіти, стрибати у крижану воду, стріляти, запускати ракети, закохуватися й пекти паски, діляться творці фільму.

Як ми раніше повідомляли, творці презентували офіційний кліп на головний саундтрек стрічки, яким стала пісня «СкаСка» у виконанні гурту «Вперше Чую». До відео увійшли кадри з фільму.

Нагадаємо, фільм режисера Тараса Дударя вийшов на великі екрани 25 квітня, пробувши чотири тижні в українських кінотеатрах. Загальні касові збори сімейної комедії склали 3 611 970 грн, а кількість проданих квитків досягла — 24 368.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/film-krashanka-onlain/