Дев’ятий епізод “Зоряних воєн” почав встановлювати рекорди задовго до виходу в прокаті. Як повідомляє телеканал CNBC з посиланням на статистику компанії Atom Tickets, за першу годину з моменту початку продажу квитків на сеанси картини, їх було реалізовано на 45 відсотків більше, ніж на сеанси фільму “Месники:Завершення” за той же період часу.

Таким чином, був встановлений новий абсолютний рекорд. Багато прихильників “Зоряних воєн” скаржилися в соціальних мережах на те, що їм доводилося чекати по 30 і більше хвилин в електронній черзі, щоб отримати можливість придбати жадані квитки.

Відмітимо, що екранізації коміксів Marvel належить краще досягнення у зборах за прем’єрні вихідні. Чи вдасться дев’ятому епізоду поліпшити це досягнення, стане відомо в другій половині грудня, коли стрічка буде випущена в прокат.

У фільмі “Зоряні війни 9: Скайуокер. Схід” глядачі зможуть побачити як героїв третьої трилогії, так і деяких персонажів з перших двох. Зокрема, творці картини планують “повернути” Імператора Палпатіна, який, ймовірно, стане головним антагоністом фінального епізоду.

 

Джерело: kinonews.ua