Дві великі прем’єри з Томом Крузом у головній ролі – сьому частину франшизи “Місія нездійсненна” і екшн “Найкращий стрілець: Меверік” – знову перенесли на більш пізній термін. Тепер вихід обох картин очікується у 2022 році, повідомляє Deadline.

До такого рішення студія Paramount прийшла через пандемію, що досі триває. Аналітики студії вбачають у кожному з цих фільмів потенціал мільярдних зборів, тому хочуть випустити їх в прокат, коли коронавірусні обмеження будуть зняті, якщо не повністю, то майже повністю.

“Місія нездійсненна 7”, згідно з новим графіком, планується до виходу 30 вересня 2022 року. “Найкращий стрілець: Меверік” займе її колишній слот, нова дата прем’єри – 27 травня 2022 року. Також Paramount змістили вихід “Диваків назавжди”. У кінотеатрах Америки їх планують запустити з 4 лютого майбутнього року.

Нагадаємо, це вже не перше перенесення двох майбутніх прем’єр Тома Круза. У квітні студія глобально переглянула свої прокатні плани, перенісши, крім іншого, нову частину “Зоряного шляху” і екранізацію настільної гри “Підземелля і дракони”.

Джерело: 112.ua