05 вересня пройшов закритий показ найдобрішого та найпозитивнішого фільму «Фокстер & Макс»  (реліз 19.09) в кінотеатрі «Оскар». Хочемо поділитися з вами першими відгуками від директорів, букерів і pr-менеджерів кінотеатрів.

 «Кіно мені сподобалось, зроблено дуже гідно, моментами навість складалося враження, що це голлівудський дубльований фільм. Було і смішно, і зворушливо. Я впевнена на 100%, що дітям дуже сподобається. Фінальна бійка трохи насмішила дорослих людей, але мені, як мамі 9-річного хлопчика, вона була зрозуміла і сприйнята. В черговий раз впевнилася, що фільм гідний дуже гарного розпису. Попрацюємо щільно зі школами. Дякую за перегляд!»

«Фільм дуже сподобався, особливо своїми спецефектами. І молоді, і дітям він «зайде». Кіно для всіх!»

«Картинка, музика, графіка – гарні. Було видно, що була зроблена дуже велика робота. Звичайно, є незначні недоліки, які мені, як професіоналу в цій індустрії, було видно, але загальне враження від фільму гарне»

«Картинка, панорами Києва просто шикарні. Мені сподобалося та кіно виглядає дуже якісним. Для українського кіно – це дуже гарний рівень. Я приємно здивована та думаю, що глядачеві буде дуже цікаво»

«Фільм охоплює дуже широку аудиторію: і дитячу, і дорослу. Кіно гарне і мені було все зрозуміло, а от в MARVEL, іноді, я не все розуміюJ »

«Дуже приємна картинка, дуже сподобалось як фільм знятий. Приємно було побачити дуже гарні краєвиди Києва. Мені здається, що цей фільм для різного віку. Можна привести дитину 5 років, а можна і 12-15, і він буде однаково класно сприйнятий. Враження від фільму дуже гарне»

«Фільм гарний, мені сподобався. Я впевнена, що глядачам «зайде»

  «Дуже добре кіно. В ньому така наївність, яка є його сильним фактором. Фільм про те, що дітям потрібно мріяти та здійснювати свої мрії. А також у кінці добре перемагає.  Це дуже важливо. Такої кількості позитива дуже не вистачає в нашому реальному житті. Кіно класне, до того ж круті спецефекти. І Київ дуже гарно показали.»

«Відгуки про фільм гарні, сподіваюсь, що крити будуть прихильні»

На фільм уже чекають, він вартий і гідний НАЙШИРШОГО прокату. Ми впевнені, що кіно буде отримувати позитивні відгуки та мати «довгий сарафан». «Фокстер & Макс» – проект, який сміливо може конкурувати з голлівудськими студійними блокбастерами.

Трейлер: youtube.com/watch?v=b5uNZLQLcLc

Підписуйтесь на сторінки проекту:

https://www.facebook.com/FoxterandMax

https://www.instagram.com/foxtermax