Гастрономічний проєкт «Тісто», який розказує про два десятки автентичних страв та кулінарні традиції українців, відтепер можна переглянути онлайн на сервісі Netflix.

Премʼєра проєкту «Тісто» відбулась на стрімінгу 5 червня, повідомляє Netflix. Ведучими проєкту стали Ольга Мартиновська — шеф-кухар, суддя «МастерШеф», засновниця кулінарної академії, та Володимир Ярославський – шеф-кухар, співвласник ресторану «Lucky».

Синопсис: Творча група відправляється у мандрівку Україною, аби поспілкуватися з унікальними людьми: кухарями, пекарями, кондитерами, рестораторами, та й просто фанатами гастрономічних досліджень. Ці люди — автори, дослідники і хранителі рецептів, вартові традицій, пов’язаних із виробами з тіста. Глядач дізнається понад два десятки рецептів. А за допомогою знаменитих українських кухарів вдасться зрозуміти, якою є філософія хліба, борошна, тіста. І як вона насправді всіх нас зв’язує між собою.

Стрічка включає елементи анімації, які створюють окремі історії всередині епізодів. Завдяки ним глядачі мандруватимуть у часі та просторі та зможуть на власні очі побачити побут, культуру та й особливості минулих епох. Над їх створенням працював Олег Маламуж – режисер анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня” (Animagrad, Film.ua).

Яким буває хліб — дивіться на стрімінгу Netflix. Нижче дивіться трейлер, який розповідає, що їжа – це найкращий спосіб наблизитися до тіла та душі людини. Вона зберігає зв’язок поколінь та допомагає усвідомити, ким були наші предки і ким залишаємося ми, – йдеться в описі:

Усі епізоди фільму супроводжуються музикою різних історичних періодів – думи та козацькі пісні, обрядові мелодії та балади, автентичний спів, солдатські, ліричні, церковні та народні пісні в сучасній обробці. Автором музики є Cepasa.

Крім того фільм «Тісто» вийшов ексклюзивно на онлайн платформі кіно та телебачення Київстар ТБ, повідомили Film.UA Group.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/tisto-onlain-na-netflix/