На його рахунку десятки головних ролей і близько сотні легендарних кінострічок.

Іменинник вважається одним із найбільш високооплачуваних акторів у світі, адже кожна кінострічка з ним приречена на успіх.

Розповідаємо про найвідоміші фільми, де головну роль зіграв Сміт.

“Погані хлопці” – 1995 рік

Комедійний американський бойовик “Погані хлопці” знімав режисер Майкл Бей. Кінострічка про детективів поліції, які разом працюють в Маямі. Вона викривають бандитів, шахраїв та наркоманів. Вілл Сміт знімався у трьох частинах фільму, які стали неймовірно популярними.

Люди в чорному” – 1997 рік

Вілл Сміт піднімає настрій глядачам своєю харизмою у кінострічці “Люди в чорному” режисера Баррі Зонненфельда. У фільмі таємне угрупування людей в чорному співпрацює з прибульцями на Землі. Агенти позбуваються інопланетян з допомогою нано-технологій та прекрасного почуття гумору.

“Метод Хітча” – 2005 рік

Кінострічка “Метод Хітча” режисера Енді Теннанта – це одна з найяскравіших ролей у виконанні Вілла Сміта. Герой навчає боязких хлопців зваблювати дівчат. В результаті майстерний пікапер Хітч і сам закохався.

У гонитві за щастям” – 2006 рік

У кінострічці “У гонитві за щастям” Вілл Сміт спробував себе в ролі драматичного актора і отримав премію “Оскар” за кращу чоловічу роль у 2007 році.

Головний герой Кріс сам виховує в п’ятирічного сина. Попри бідність і відсутність заробітку, чоловік хоче зробити хлопчика щасливим.

Хенкок” – 2008 рік

Режисер Пітер Берг зняв фантастичний бойовик “Хенкок” про супергероїв. Герой Вілла Сміта безвідповідально володіє надздібностям. Він завзято виконує будь-яке завдання і рятує життя людей, але приносить збитки своєму місту.

Земля після нашої ери” – 2013 рік

Вілл Сміт грає у футуристичному фільмі “Земля після нашої ери” режисера М. Найта Ш’ямалана. У кінострічці суспільство переселилось на планету Нова Прайм, адже Земля не придатна для життя. На новій території живуть інопланетяни і вбивають людей. Лише безстрашні герої їм протистоять. Сміт також був продюсером кінострічки.

Фокус” – 2014 рік

У кінострічці “Фокус” режисери Гленн Фікарр та Джон Рекуа показали досвідченого шахрая, який взяв під опіку молоду красуню. Він навчив її відбирати кошти у громадян. Партнерство припинилося, коли між ними спалахнули почуття. Вілл Сміт відмінно зіграв роль злодія.

“Оборонець” – 2015 рік

Фільм “Оборонець” знятий режисером Пітером Лендесманом, де нейрохірург Беннет намагається довести Національній футбольній лізі, що футболісти отримують важкі травми голови під час гри.

“Прихована краса” – 2016 рік

У кінострічці Девіда Френкеля “Прихована краса” Сміт грає директора рекламної агенції, який втратив найрідніших людей. Після трагедії чоловік розуміє, наскільки час швидкоплинний і впадає в депресію.

“Двійник” – 2019 рік

У американському бойовику Енга Лі “Двійник” Сміт зіграв одразу дві ролі. Кілер прагне піти у відставку і розпочати звичайне життя. Однак компанія, на яку працює герой, хоче знищити найманця. Щоб знешкодити вбивцю, роботодавці знайшли точну копію Сміта.

Джерело: obozrevatel.com