У списку мільярдерів компанії Walt Disney сталося чергове поповнення. Як свідчить статистика видання Deadline, до нього приєднався анімаційний фільм студії Pixar “Історія іграшок 4”. Його касові збори перевищили один мільярд доларів.

Таким чином, Walt Disney вже належать п’ять мільярдерів 2019 року, що є абсолютним рекордом. Раніше такого результату добилися “Капітан Марвел”, “Месники: Завершення”, “Аладдін” і “Король лев”. У перспективі перелік може збільшитися до семи кінопроектів за рахунок мультфільму “Холодне серце 2” і фільму “Зоряні війни 9: Скайуокер. Схід”.

Також варто відмітити, що “Історія іграшок 4” стала другою частиною франшизи, якій вдалося зібрати більше мільярда доларів.

Перевага Walt Disney у світовому прокаті над іншими голлівудськими мейджорами в 2019 році виявилося таким переконливим, що, навіть якщо б компанія запрацювала в два рази менше, вона все одно виявилася б попереду найближчого конкурента – Warner Bros.

Чи буде студія Pixar знімати п’яту частину “Історії іграшок”, поки невідомо. Четвертую і третю серію проекту розділяло майже десятиліття.

 

Джерело: kinoafisha.ua