Фестиваль відбудеться в Києві 20-29 березня 2020 року

Організатори презентували концепцію та образ 17-го фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який проходитиме в Києві 20-29 березня 2020 року.

Як повідомляється на сайті заходу, в цьому році фестиваль пройде під назвою “Teen Spirit: Тут і зараз” і буде присвячений темі дорослішання.

“Це час, коли чуйно і гостро реагуєш на дійсність, переосмислюєш і будуєш свої погляди, вчишся бути самостійним. Однак для нас це можливість подивитися на дорослішання не тільки в особистому вимірі. В контексті державної політики ми пропонуємо розібратися в правах дітей і як може звучати голос молоді в обговоренні суспільних питань”, – зазначають організатори.

Програма Docudays UA-2020, дискусії за участю експертів дозволять глибше зрозуміти, як держава може забезпечити права дитини в ситуації збройного конфлікту, протидіяти насильству та експлуатації дітей, реалізувати права на освіту та розвиток дітей, що належать до дискримінованих груп, і посилити правоздатність дітей в Україні.

 Візуальним образом фестивалю вибрали жувальну гумку.

“Кольорову, солодку і тягучу – втілення чистого задоволення, коли ти тінейджер (ка). Рятівну, коли треба кудись дівати надлишок енергії або просто впевненіше виглядати в очах однолітків. За надутою булькою можна ненадовго сховатися від загроз світу. І навіть використовувати її як інструмент протесту – коли треба продемонструвати незгоду. Безневинна звичка, яка втрачає свої чари по мірі того, як людина стає дорослою”, – коментують образ організатори.

Docudays UA

Програма фестивалю буде оголошена найближчим часом.

Джерело: 112.ua