Коли холоднішає на вулиці, хочеться шукати додаткового тепла в сім’ї, в компанії друзів, вдома і, звісно ж, у кіно. За тепло у прокаті відповідають одне сімейне фентезі і два мультфільми.

Чудо-дітки: Недолугі чарівники
Режисер: Тім Трагезер

У ролях: Соня Герхардт, Крістіан Беркель, Юлія Кошиц, Вальдемар Кобус, Аксель Штайн

У центрі сюжету сімейного фентезі 13 – річний вампір із незвичайною особливістю. Він абсолютно не виносить виду крові. Проте, йому доводиться стати учнем академії магії для нечисті у чарівному містечку Краільсфельден. Серед його однокласників опиняються фея, яка через страх висоти не може літати, і перевертень з алергією на шерсть. Між ними тут же зав’язується дружба. Разом їм доведеться заради боротьби зі злом подолати ще й свої власні страхи.

Фільм «Чудо-дітки: Недолугі чарівники» (2020)

Володар драконів
Режисер: Томер Ешед

Неймовірна історія про дружбу бездомного хлопчика Бена зі срібним драконом на ім’я Лунг. Герої перекочовують зі світу стародавніх легенд і міфів у наше урбаністичне сьогодення. Героям належить поринути у пригоди, йдучи по карті корабельного щура і зустрічаючи на своєму шляху найчарівніших істот. Сила духу, самовідданість і доброта допоможуть друзям подолати всі труднощі і перешкоди.

Мультфільм «Володар драконів» (2020)

Повернення гномів
Режисер: Уте фон Мюнхов-Поль

Кондитерська Тео ось-ось закриється. Всіх клієнтів переманив його головний конкурент Бруно, побудувавши поруч фабрику. Врятувати Тео може тільки диво. І воно трапляється, і не одне, а цілих три! Прямо до нього заявляються троє гномів, які пояснюють, що більше за все на світі хотіли б навчитися пекти. Недовірливий Тео спочатку намагається прогнати маленьких шибеників, але де там. Ти їх у двері, а вони у вікно. Тео нічого не залишається, як дати їм шанс. Чи встигне Тео навчити всьому гномів, щоб з їхньою допомогою відстояти кондитерську?

Мультфільм «Повернення гномів» (2019)

Джерело: 112.ua