Вийшов офіційний трейлер та оновлений постер авантюрної комедії з романтичним присмаком “Пограбування по-українськи” від творців фільмів “Бурштинові копи” та “Зустріч однокласників”.

Як повідомив порталу “Нове українське кіно” дистриб’ютор Adastra Cinema, прем’єра зіркової комедії “Пограбування по-українськи” Аліни Бухтіярової запланована на 7 грудня. Нова стрічка режисерки була знята до початку повномасштабного вторгнення і повинна була вийти ще у 2022 році.

За сюжетом фільму, дитячий тренер із плавання Алекс (Остап Халавко) по вуха закохується у недосяжну красуню (Даша Астаф’єва). Для того, щоб вразити кохану і різко змінити своє життя, Алекс вирішує… пограбувати банк! Та, звичайно, пограбування йде не за планом і обертається непередбачуваними пригодами не тільки для головного героя, а й для всіх, хто опинився поруч.

Дивіться офіційний трейлер фільму “Пограбування по-українськи”:

Головні ролі у новій комедії режисерки Аліни Бухтіярової (“Бурштинові копи”) виконали Остап Халавко, Даша Астаф’єва, Андрій Бурим, Володимир Горянський, Олександр Соколов, Яків Кучеревський, Марія Заниборщ, Катерина Вайвала, Сталіна Лагошняк, Сергій Булін, Оксана Борбат, Олена Хохлаткіна. У трейлері використовувалась музика: Alina Pash feat FREEL – Не пили, Alina Pash – Slukhay, DZIDZIO – Я Міліонер.

Творці фільму відмітили, що робили авантюрну комедією з романтичним присмаком для людей, які просто хочуть відпочити. Але під час її створення, команда навіть не могла подумати, що через деякий час, на другий рік повномасштабної війни фільм та його змісти стануть наскільки актуальними. Суспільство бореться з лютим ворогом, віддаючи сили та енергію на вирішення внутрішніх проблем, і саме прості люди мають обрати і відстояти шлях, яким буде йти країна, зробити максимум, щоб ми стали повноправною частиною демократичної, цивілізованої Європи. Сценаристи та актори зуміли підкреслити та посміятися з вад нашого суспільства – корупції та кумівства.

Зараз, у кінці 2023, як вважають творці фільму, сатира набула інших змістів, що зробило її навіть більш актуальною, тому що всі наші недоліки, з якими ми жили до повномасштабного вторгнення, зараз контрастують з суспільством, що змінилось і продовжує змінюватись у боротьбі за свою країну. Автори та члени знімальної групи щиро сподіваються, що “Пограбування” змусить широкого глядача замислитися над тим, як ми жили та живемо зараз, чого прагнемо та що готові змінити в собі щоб втілити ці прагнення в життя.

Виробництво: «Медіа Група Україна», НЛО TV, «Кінохіт Ю Ей». Режисер: Аліна Бухтіярова. Продюсери: Іван Букрєєв, Роман Мартиненко. Сценаристи: Максим Хомутин, Аліна Семерякова. Автор ідеї: Андрій Сливка. Виконавчий продюсер: Кирило Горобець. В український прокат стрічка Аліни Бухтіярової “Пограбування по-українськи” виходить вже з 7 грудня 2023 року.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/pohrabuvannia-po-ukrainsky-v-kinoteatrakh/