Мадонна не буде зніматися у фільмі, але вона очолить пошук молодої актриси, яка зіграє її на початкових етапах кар’єри.

Популярна співачка Мадонна планує зняти біографічний фільм про саму себе. Артистка виступить режисером і напише сценарій байопіка у співавторстві зі сценаристкою “Джуно” Діабло Коуді.

Поп-зірка і сценаристка провели прямий ефір в Instagram, де відповіли на запитання шанувальників і поділилися подробицями проекту, пише variety.

Продюсером проекту виступить Емі Паскаль (“Маленькі жінки”,”Веном”). Виробництвом картини займеться студія Universal.

Сюжет фільму будуватиметься на початку творчого шляху Мадонни на Манхеттені з групою The Breakfast Club: співачка описує це як “боротьбу художника, який намагається вижити в світі чоловіків”. Крім цього, особлива увага буде приділятися взаєминам поп-зірки з її сестрою Полою Чіконе.

“Музика змусила мене рухатися вперед, і мистецтво змушувало мене жити. Є багато нерозказаних і надихаючих історій, і хто краще розповість їх, ніж я. Необхідно розповісти про американські гірки мого життя за допомогою мого голосу і мого бачення”, — сказала співачка.

Зараз невідомі назва фільму, дата виходу і основний акторський склад. Відзначається, що Мадонна не зніматиметься у фільмі, але вона очолить пошук молодої актриси, яка зіграє її на початкових етапах кар’єри.

Для Мадонни цей фільм стане вже не першою режисерською роботою – в 2008 році співачка зняла картину “Бруд і мудрість”, а в 2011 році випустила історичну мелодраму “Ми. Віримо в любов” про роман короля Великобританії Едуарда VIII і американки Уолліс Сімпсон.

Джерело: 112.ua