Довгоочікувану картину “Вонка” з Тімоті Шаламе очікує розчарування з відкриттям у сумі лише $20 мільйонів.

Картина у якому головну роль грає Тімоті Шаламе, вийде на екрани в грудні. Однак за прогнозами The Quorum (за даними Deadline), відкриття стрічки може розчарувати зі зборами лише від 20 до 23 мільйонів доларів. Зазвичай фільми не піддають аналізу за шість тижнів до релізу, але The Quorum розпочав вивчати “Вонку” ще до виходу на екрани “Барбі” та “Оппенгеймера”.

У своєму блозі, який було опубліковано 12 липня, The Quorum висловив думку, що “Вонка” може стати успішним фільмом для різних аудиторій під час святкування Різдва.

“Можливо, цей фільм отримає кілька номінацій у технічних або музичних категоріях. Проте, найбільше він обіцяє стати популярною кіноадаптацією для всієї родини на Різдвяні свята. Інтерес до картини вже становить 55%, що робить його третім за рейтингом серед усіх фільмів, які відстежує The Quorum. І ця оцінка навіть не враховує новий трейлер. Недивлячись на те, що перспективи фільмів обіцяють бути міцними, жодна рекламна кампанія не вразила наших експертів. Плакат для “Вонки” отримав оцінку B-, в то ж час “Наполеон” отримав оцінку C”.

Довгоочікуваний фільм має бюджет приблизно в $125 мільйонів, і збори від $20 до $23 мільйонів під час відкриття на внутрішньому ринку видаються нижчими, ніж очікувала студія Warner Bros. Проте, відзначається, що картина користується перевагами святкового сезону, що може підтримати продажі квитків, особливо серед сімейної аудиторії.

Джерело: okino.ua