З 23 вересня в українському прокаті прем’єра американо-канадської кінострічки “Бестселер“.

Комедійна драма “Бестселер” є сценарним дебютом актора Ентоні Греко (серіал “Мутанти Х”). Режисерське крісло посіла Ліна Росслер. Вона брала участь у понад 30 проєктах як акторка, а даний фільм – третя її режисерська робота. На 55-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах відбулася світова прем’єра фільму “Бестселер”.

У трагікомедії Ліни Росслер зіграли Майкл Кейн, Обрі Плаза, Кері Елвес та інші.

За сюжетом видавничий дім, який Люсі Скіннер (Обрі Плаза) отримала в спадок, ось-ось може піти на дно. Щоб врятувати бізнес і залучити нового читача, їй потрібно знайти видатних письменників. Але є одна проблема – більшість видатних вже мертві. На щастя, виявляється, що один з майстрів слова – Харріс Шоу (Майкл Кейн) ще живий. Правда, колись успішний автор сьогодні топить свій талант у випивці, і взагалі його вигнали з рідної Ірландії за непристойну поведінку.

Якимось дивом Люсі вдається вмовити Харріса віддати їй невиданий рукопис і відправитися в промо-турне по країні. Але виникла нова проблема – як приборкати буйного і примхливого старого, який кроку не може ступити без випивки й скандалів, та ще й звинувачує Шекспіра в тому, що той не сам писав свої твори.

 

Джерело: kinoafisha.ua