До Дня усіх закоханих студія Animagrad (Film.ua Group) представила кліп на романтичний саундтрек «Мова вітру» до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», який виконали Артем Пивоваров та Христина Соловій.

Про прем’єру кліпу повідомили порталу “Нове українське кіно” у PR-службі Film.ua Group. Як зазначається, прослухати пісню можна на музичних платформах Apple Music, Spotify, Youtube Music, Deezer, Tidal, Itunes, подивитися кліп – на YouTube-каналі і в соціальних мережах Film.ua Group та виконавців. А переглянути мультфільм у кінотеатрах можна буде вже 2 березня.

Саундпродюсером та композитором «Мови вітру», автором мелодії та аранжування став Артем Пивоваров. Як діляться творці, натхненням для музиканта стала не тільки історія Мавки та Лукаша, але й те, що саме він подарував свій голос головному герою мультфільму Лукашу.

За темою: Українські зірки у Мавчиному Лісі: чиї голоси прозвучать у мультфільмі “Мавка. Лісова пісня”

Текст майбутнього хіта створений Артемом та Христиною у співавторстві — слова писали кожен для свого куплету. Трек звучить в одній зі сцен мультфільму, яка дає початок романтичній історії головних героїв.

“Це емоційна композиція про кохання попри різні обставини і смертельну небезпеку. У ній йдеться про почуття двох сердець із різних світів. Вона надихає і дає надію, що любов і музика переможуть будь-яке зло. Тому її вихід був приурочений до 14 лютого”, — говорить Артем Пивоваров.

Емоційні кадри з головними героями мультфільма Мавкою та Лукашем, фантазійні локації, чуттєвий дует Артема та Христини — дивіться у новому музичному відео до мультфільму «Мавка. Лісова пісня».

Зйомки кліпу на пісню проходили в Києві у січні цього року в одному з павільйонів кіностудії Film.ua. Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а неймовірні образи для виконавців створила талановита Дзвінка Сивик. Кадри за участю Артема та Христини у фантазійних локаціях доповнюють епізоди з анімаційного мультфільму, більшість з яких глядачі побачать вперше.

Дивіться фотобекстейдж зі зйомок кліпу

«Мавка. Лісова пісня» «Мова вітру» Артем Пивоваром Христина Соловій

мова вітру артем пивоваров

мова вітру Артем Пивоваров та Христина Соловій

Христина Соловій мова вітру

Артем Пивоваров

Як анонсують творці мультфільму, незабаром кліп на ще один Мавчин саундтрек «Пісня Лісу» представить Христина Соловій.

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює Film.ua Distribution та «Кіноманія».

Режисери: Олег Маламуж, Олександра Рубан. Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов, Серігій Созановський. Сценарист: Ярослав Войцешек. Артдиректор: Крістіан Коскінін.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/