Країна, рік: США, 2019

Жанр: пригодисімейний

Режисер: Джон Фавро

Сценарист: Джефф Натансон, Ірен Меччі

Продюсер: Джон Фавро, Карен Джонсон

Актори: Дональд ГловерБіллі АйкнерДжеймс Ерл ДжонсДжон ОліверЧіветель Еджіофор 

Прем’єра в Україні: 18.07.2019

Тривалість: 1 год. 58 хв.

 

Улюблена історія про Короля Лева оживе у приголомшливій пригоді від Disney влітку 2019! Сімбі, синові короля Муфаси, доведеться пройти нелегкий шлях, щоб заявити своє право на владу. Найсучасніші технології занурять вас у фантастичний світ африканської савани. Зустріньтеся з її дикими мешканцями, що не менше за людей знають про любов і зраду, дружбу, сміливість і справжню відданість!

Цікаві факти про мульфильме “Король Лев” :

– “Король лев” – перший ремейк студії Disney в якому одну з головних ролей озвучує той же актор, що і в оригінальному мультфільмі. Джеймс Ерл Джонс знову зіграв роль батька Сімби – Муфаси.

– Роль Нали писали спеціально для співачки Бейонсе. Вона підтвердила свою участь в проекті в листопаді 2017 року.

– Фільм вийде до двадцатип’ятиріччя виходу оригінального мультфільму “Король Лев” (1994 рік).

– Джон Фавро вже встиг поставити ремейк мульт-классики від Disney. У 2016 році на екрани вийшла його “Книга джунглів”, що успішно показала себе у світовому прокаті.

– Спочатку планувалося, що роль Шрама озвучить Х’ю Джекман.

– “Король лев” стане шостим повнометражним ремейком анімаційної класики від Disney після “Малефісенти” (2014), “Попелюшки” (2015), “Книги джунглів” (2016), “Красуні і чудовиська” (2017) і “Дамбо” (2019). Іноді в цей список додають картину Тіма Бертона “Аліса в країні чудес” (2010), але вона не являється ремейком однойменного мультфільму 50-х.