Країна, рік: Франція, Бельгія, 2021

Жанр: сімейнийанімація

Режисер: Самуель Турно

 Сценарист: Джеррі Суоллоу, Жюль Верн

Продюсер: Зоі Каррера, Сесіль Лорітано

 Прем’єра в Україні: 09.09.2021

Тривалість: 1 год. 30 хв.

ЗАСНОВАНО НА ВСЕСВІТНЬОМУ БЕСТСЕЛЕРІ ЖУЛЯ ВЕРНА

Від автора франшизи “Льодовиковий період” Гаррі Сваллоу. Паспарту – юне мавпеня, що обожнює читати та мріє про надзвичайні пригоди. Одного дня на своєму шляху він зустрічає пройдисвіта Філіаса Фрога, жаб’яча душа якого прагне до наживи. Він втягує малого Паспарту в аферу, через яку вони мають відправитись у навколосвітню подорож, маючи всього лише 80 днів. Попереду у них надзвичайні, неймовірні, приголомшливі пригоди!
 
Цікаві факти про фільм “Навколо світу за 80 днів”:

– Легендарна французька кіностудія STUDIOCANAL підготувала кращу пригоду для всієї родини – власну анімаційну екранізацію класичного роману їхнього співвітчизника Жюля Верна “Навколо світу за 80 днів”. Ось тільки Філіас Фогг тепер перетворився в трохи безрозсудного, ризикованого та жадібного жабеня, а Паспорту – в зразкову та неймовірно освічену мавпочку. Удвох вони відправляються в кругосвітню подорож всього за 80 днів: один заради 10 мільйонів молюсків, а другий – заради неймовірного подорожі. І так, саме це чекає новоспечених приятелів Філіаса і Паспорту.

– Адаптувати культовий роман для сучасних дітлахів по всьому світу студія запросила сценариста Гаррі Сваллоу, відповідального за франшизу “Льодовиковий період”, а в режисерському кріслі опинився аніматор Самюель Турно для якого цей мультфільм стане дебютом в повному метрі. Проте. Турно складно назвати новачком в професії: спродюсована їм анімаційна короткометражка “Навіть голуби потрапляють в Рай” була номінована на “Оскар”, він же був автором безлічі короткометражок та рекламних роликів, в тому числі з чарівними фігурками Lego і настирливими мілашками Посіпаками.