27 лютого фільм режисера Антоніо Лукіча “Мої думки тихі” з Ірмою Вітовською і Андрієм Лідаговським виходить у білоруський прокат.

Це перший за багато років український фільм, який виходить у прокат в Білорусі та перший фільм, який буде показаний у кінотеатрах українською мовою, повідомляє місцеве видання “Новы час“.

Побачити “Мої думки тихі” можна з 27 лютого до 4 березня в “Піонері”, Silver Screen Galileo, VOKA Cinema by Silver Screen і по 11 березня у Falcon Club Бутік Кіно.

За сюжетом, зазнавши безліч невдач у роботі та особистому житті, молодий звукорежисер з Києва Вадим отримує шанс почати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати шансом назавжди покинути “незручну Україну” і вирушити до “привабливої Канади”. Якомога далі від проблем. Однак все виявляється набагато складнішим, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

Нагадаємо, комедія “Мої думки тихі” вийшла у широкий український прокат 16 січня 2020 року. За чотири тижні в кінотеатрах стрічка зібрала понад 8,6 мільйона гривень, її подивилися понад 92,3 тис. глядачів.
Джерело: 112.ua