Що ще дивитися на початку весни, як не фільми про кохання

Весну прийнято вважати порою любові та романтики. Що ж, календар кінопрем’єр першого весняного вікенду пропонує саме любовні історії. Причому найрізноманітніші – про любов сімейну і магію, на яку вона здатна, про любов, яка може сплутати найжорсткіші робочі плани, і про любов, якій наплювати на будь-які плани. Крім того, в прокат виходять цілих три французьких романтичних комедії – лірична, ексцентрична і еротична. А для глядачів без комплексів стартує програма провокаційних короткометражок.

Уперед

Режисер: Ден Скенлон

В ролях: Том Холланд, Кріс Претт, Октавія Спенсер, Джулія Луїс-Дрейфус, Джон Ратценбергер, Трейсі Ульман

Нова анімація від Disney/Pixar розповідає про казковий світ, з якого зникла вся магія. Його населяють дракони, єдинороги, кентаври, русалки, гноми, тролі та інші неймовірні істоти, але їхній побут нічим не відрізняється від нашого. Втім, одного разу брати-ельфи Іен і Барле Лайтфути отримують незвичайний подарунок з минулого, який привносить у всю цю рутину частинку чарівництва. Разом із незвичайним подарунком вони вирнушають у повний пригод шлях, щоб за допомогою магії здійснити свою давню мрію.

Побачення у Вегасі

Режисер: Сергій Вейн

В ролях: Марина Дьяконенко, Микита Бичков-Андрієвський, Оля Полякова, Володимир Остапчук, Вадим Галигін, Михайло Кукуюк, Вова зі Львова, Ерік Робертс

Два київських рекламних агентства відправляють своїх фахівців до Лас-Вегаса охмуряти бренд-менеджера великого потенційного клієнта. І обидва герої отримують завдання без контракту не повертатися. Артем і Оксана випадково знайомляться у літаку. Приховавши від Оксани правду про себе, Артем вирішує за всяку ціну перешкодити суперниці. Через його витівки їх удвох знімають з рейсу в Лос-Анджелесі і тепер героям належить разом дістатися до пункту призначення і якось розібратися із раптовою взаємною симпатією. Комедія знову звела на одній площадці Олю Полякову і Михайла Кукуюка, які вже двічі грали разом у двох частинах “Свінгерів”.

Емма

Режисер: Отем ДеУайлд

В ролях: Аня Тейлор-Джой, Джош О’Коннор, Джонні Флінн, Міа Гот, Джемма Вілан, Білл Найі, Каллум Тернер, Руперт Грейвз

Роман Джейн Остін за життя письменниці так і не став бестселером, хоча його називають чи не найлегшим і найсмішнішим її твором. Зате він пережив уже добрий десяток екранізацій. У тому числі з перенесенням дії в нашу сучасність і на індійську землю. Фільм Отем ДеУайлд переказує історію в класичному антуражі Англії початку 19 століття. Гарна, розумна, і багата Емма Вудхаус, яка живе в сонному провінційному містечку, розважається тим, що займається звідництвом. Але одного разу її план дає тріщину і намічена пара ніяк не сходиться. Разом з ним провалюється план Емми ніколи не закохуватися і не виходити заміж.

 

Джерело: 112.ua