Студія Animagrad («Мавка. Лісова пісня») анонсувала анімаційну стрічку «Наша файта» – перший сатиричний український мультфільм. Креативним продюсером виступив режисер картин «Мої думки тихі» та «Люксембург, Люксембург».

Про це повідомляє Forbes з посиланням на пресслужбу Film.ua. «Наша файта» – мультфільм для підлітків та дорослих. За сюжетом картини, 30-річний працівник заправки Сергій Пунько помирає, але отримує другий шанс на життя від вищих сил: для цього він має знайти людину, якій не байдужий. Пошуки приводять героя на фронт, у підрозділ «Чопські пірати», що складається з колишніх закарпатських контрабандистів.

Креативний продюсер мультфільму – Антоніо Лукіч, чия трагікомедія «Люксембург, Люксембург» у 2023 році потрапила до десятки найбільш касових українських фільмів. «Це має бути справжній хіт», – каже про нову стрічку Лукіч.

Наша файта мультфільм

Фото: Film.ua

Ідея фільму належить авторам із Закарпаття Михайлу Карпенку, Івану Боню, Павлу Мандзичу та Ервіну Німцю. У 2013-му ведучі Карпенко та Мандзич запустили YouTube-серіал «Наша файта» в стилі американських «Футурами» і «Гріфінів». Пʼять серій отримали майже 2,5 млн переглядів.

Генеральною продюсеркою стрічки «Наша файта» виступила Анна Єлісєєва («Перші дні»«Мавка. Лісова пісня»). Мультфільм буде цікавим європейській аудиторії, вважає вона.

Комедійний мультфільм «Наша файта» розробляє студія Animagrad, що входить до складу Film.ua Group, у копродукції з німецькою анімаційною компанією Telescop Animation. Над стрічкою працюють творці мультфільму «Мавка», режисер Костянтин Федоров і художник-постановник Крістіан Коскінен.

Як нагадує Forbes, попередній мультфільм студії Animagrad та Film.ua Group «Мавка. Лісова пісня»  став найкасовішою українською анімаційною стрічкою часів незалежності, обігнавши голлівудські анімаційні хіти від Disney, Pixar та Illumination Entertainment. За вісім місяців в українському та світовому прокаті мультфільм заробив $20 млн, із яких понад $17 млн принесли покази за кордоном.

Джерело:https://www.cinema.in.ua/nasha-faita-komediinyi-multfilm/