З 14 по 17 січня, в межах ІІ етапу Національного туру «Кіно заради Перемоги!» відбулось 10 кінопоказів у 6 областях України, зокрема в Одеській, Сумській, Львівській, Харківській, на Волині та Житомирській.

На Одещині, в місті Ізмаїл, 14 січня, у військовій частині продемонстровано драматичну стрічку «Чужа молитва» режисера Ахтема Сеітаблаєва.

Також 14 січня, на Сумщині, в місті Шостка, українські захисники подивились історичний фільм-екшн «КРУТИ 1918» режисера Олексія Шапарєва.

У місті Львів, 15 січня, відбулось два покази українських стрічок: фільму-казки «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво» режисера Михайла Кострова та драми «Поводир» режисера Олеся Саніна для бійців Національної гвардії України.

У місті Харків, 15 січня, для українських військових продемонстровано стрічку Фільм «Толока» режисера Михайла Іллєнка.

Також для наших захисників, на Одещині, в місті Ізмаїл, 15 січня, було представлено дві українські стрічки — музичну драму «Королі репу» режисера Мирослава Латика та драматичну стрічку «Чужа молитва» режисера Ахтема Сеітаблаєва.

На Волині, в місті Луцьк, 15 січня нацгвардійцям продемонстрована воєнна драма «Черкаси» режисера Тимура Ященка.

У місті Житомир, 17 січня, за підтримки кінотеатра імені Івана Франка відбулось два кінопокази історичної драми «Щедрик» для бійців Сил оборони, внутрішньо-переміщених осіб та громади. Фільм представили режисерка фільму — Олеся Моргунець-Ісаєнко, продюсер стрічки — Тарас Босак та Голова правління Асоціації «Дивись українське!» — Андрій Різоль.

Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента УкраїниДержавного агентства України з питань кіноАсоціації «Дивись українське!» за підтримки фонду «МХП-Громаді» та компанії Deloitte в Україні, за сприяння компанії «Вавілон», ГО «УкрКіноФест»ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», окремих підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Джерело: https://usfa.gov.ua/press-center/nacionalnyy-tur-kino-zarady-peremogy-prodovzhuyetsya-i12642