Грудень нас потішить не тільки першим снігом та новорічним декором, а й чудовими довгоочікуваними новинками кіно, як от “Спенсер: Таємниця принцеси Діани”, чи “Великий червоний пес Кліффорд”.

Комедії, мультфільми, фентезі, бойовики, жахи, драми, кримінали – кіногрудень обіцяє вразити неабияк. Ми підготували яскраву добірку зі всіма найочікуванішими прем’єрами першого зимового місяця!

Вестсайдська історія / West Side Story
Дата прем’єри: 9 грудня
Режисер: Стівен Спілберг
Жанр: драма, кримінал, мелодрама, мюзикл
У ролях: Рейчел Зеглер,Енсел Елгорт, Майк Фейст
В основі сюжету фільму – бродвейський мюзикл, який є адаптацією знаменитої історії кохання “Ромео і Джульєтти” Вільяма Шекспіра. Автори “Вестсайдської історії” вирішили перенести сучасних героїв у Нью-Йорк 1957 року.

Людина-павук: Додому шляху нема / Spider-Man: No Way Home
Дата прем’єри: 16 грудня
Режисер: Джон Воттс
Жанр: бойовик, пригоди, фантастика
У ролях: Том Голланд, Зендея, Бенедикт Камбербетч
У попередньому фільмі Містеріо заявив усьому світу про те, що Людина-павук – це Пітер Паркер. Життя стало неймовірно некомфортним для Пітера – кожен хоче з ним сфотографуватись. Схоже, що він звернеться за допомогою до Доктора Стрейджа, але закляття забуття, яке проголосить Стівен подіє зовсім не так, як передбачалось наперед. Чим закінчиться непередбачувана історія кіновсесвіту Marvel можна буде дізнатись вже 16 грудня!

Співай 2
Дата прем’єри: 30 грудня
Режисер: Гарт Дженнінгс
Жанр: комедія, мультфільм, сімейний, пригоди
У ролях: Торі Келлі, Меттью Мак-Конагей, Тарон Еґертон
Творці “Співай” беруть типові людські проблеми на шляху до мрії й щедро роздають їх звірям, які й виступають головними героями мультфільму. Їхнє життя та побут ідентичні з людськими, і, відповідно, мрії теж нічим не відрізняються. В цьому випадку – це вокал. “Співай 2” – хороший, позитивний та мелодійний мультфільм, який надихає зробити нарешті те, про що давно мріяв, або хоча б підспівувати головним героям.

Джерело: 24tv.ua