Режисер фільму Сергій Шляхтюк разом з командою фільму хочуть нагадати глядачеві про те, що попри сучасні умови і технічний прогрес, люди не повинні забувати про головні цінності: родину, дружбу, любов і доброту один до одного. І не забувати про те, як важливо дати дітям щасливе дитинство і зберегти в них віру у дива.

Зйомки фільму проходили у Києві та Київській області протягом всього 2020 року. Для Сергія Шляхтюка цей проект став режисерським дебютом.

У картині знімалися Наталя Бадер, Лев Пічахчі, Діана Глостер, Микита Вакулюк, Дядя Жора (Вадим Мичковський), Дар’я Дубровська, мопс Картман та ін.

Напередодні Нового року дев’ятирічний Максим мріє лише про те, щоб знайти свого дідуся, ще й коли він сам Дід Мороз. Тому і вирушає прямісінько до столиці на його пошуки. Дорогою він знаходить багато друзів, яким допомагає своєю дитячою безпосередністю, простими та водночас влучними порадами, але трапляються i вороги, які намагаються зіпсувати йому Новий рік. Максим не здається, навіть після несправжніх Дідів Морозів – так само, як і його мама, яка одразу ж розпочала його пошуки.

В прокат комедія вийде 24 грудня 2020 року.

Джерело:112.ua