Кіностудія Sony Pictures Animation анонсувала дату виходу в прокат продовження мультфільму “Людина-павук: Через всесвіти”. Як повідомляється на офіційному каналі в соціальній мережі Twitter, проект буде представлений глядачам 8 квітня 2022 року.

Постановником призначений Хоакім Дос Сантос, один з творців серіалів “Аватар: Легенда про Аанге” і “Вольтрон : Легендарний захисник”. Сюжет продовження доки не уточнюється.

Нагадаємо, що перша серія була випущена в 2018 році і стала справжнім одкровенням. Він завоював безліч найпрестижніших професійних нагород, у тому числі “Оскар”, “Золотий глобус”, як кращий мультфільм року. Його касові збори склали близько 400 мільйонів доларів.

У центрі сюжету був підліток Майлз Моралес, який здобуває надприродні здібності і застосовує їх для захисту жителів свого міста. Проте йому належить з’ясувати, що не лише він носить костюм супер героя. Персонажів озвучували Джейк Джонсон, Хейлі Стайнфелд, Махершала Алі, Брайан Тайрі Генрі, Лілі Томлин, Лорен Велес, Зої Кравіц, Джон Малені, Ніколас Кейдж і інші артисти.

Джерело: kinonews.ua