З 18 березня в українських кінотеатрах стартує масштабний анімаційний блокбастер “Пончари: Глобальне заокруглення” від номінанта на премію “Оскар” Девіда Сильвермана (“Сімпсони в кіно”, “Корпорація монстрів”), що розповідає про пригоди чарівних пончар Еда та його сестри Оп крізь час та простір. Щоб врятувати свій рідкісний вид від зникнення – Оп та Ед ринуться глобальні пригоди, зіткнувшись з неймовірними перешкодами й найвідомішими постатями в людській історії!

В українській версії фільму голосами наймиліших пончар Оп та Еда стали популярні актори, гумористи та телеведучі Олена Кравець та Олександр Педан.

Олена Кравець розповіла про свою участь в проекті “Пончари: Глобальне закруглення: “Я дуже люблю якісну анімацію і дуже люблю дубляж, дарувати свій голос чарівному персонажу – це саме по собі прекрасне та дуже сильне відчуття. “Пончари” – це яскравий, добрий і смішний мультфільм, який розповідає про справжню дружбу, сміливість, відносини братів та сестер. Персонажі викликають тільки теплі почуття – вони такі затишні, кумедні, пухнасті, справжні смаколики!”.

Своій “сестрі” вторить й Олександр Педан: “Я переконаний, що український дубляж – один з найсильніших, а озвучувати анімаційних персонажів – це моя величезна пристрасть, занурююся з головою в процес. Цього разу я став пончаром Едом і це було неймовірно! Як каже мій син, “Пончари” – це бомба-пушка-ракета. Це мега-позитивна, дуже весела і добра анімація, для дітей будь-якого віку та їхніх батьків, в якому є місце і пригодам, і розкриттю важливих людських якостей та цінностей”.

Офіційний синопсис анімаційної комедії:

Пончари – ну дуже кумедні створіння. Округлі як пончики й пухнасті немов хом’ячки. Але коли двох з них – веселих та ексцентричних брата та сестру Еда й Оп раптом затягує машина часу, з’ясовується, що в майбутньому пончари – музейні експонати поряд з динозаврами. Потрібно терміново змінити хід історії й для цього вони вирушать у мандрівку всіма епохами. Їм все в новинку і все цікаво: хоч печерні люди, хоч квадрокоптери… А це значить, що попереду – округляючі пригоди!

Джерело: kinoafisha.ua