Студія Warner Bros. презентувала новий постер фільму режисера Дені Вільньова “Дюна”, знятого за романом Френка Герберта.

Постер опубліковано на сторінці проекту в Instagram.

На ньому можна побачити головних героїв блокбастера, серед яких Пол Атрейдес (Тімоті Шаламе), герцог Лето Атрейдес (Оскар Айзек), Чані (Зендея), леді Джессіка (Ребекка Фергюсон), Дункан Айдахо (Джейсон Момоа), Гурні Халлек (Джош Бролін), Стілгар (Хав’єр Бардем) і Лієт-Кінес (Шерон Дункан-Брюстер).

Нагадаэмо, світова прем’єра “Дюни” відбудеться на Венеціанському кінофестивалі. У прокаті картина очікується з 22 жовтня.

“Дюна” – перший роман Френка Герберта із саги “Хроніки Дюни” про піщану планету Арракіс, на якій панують піщані черв’яки, а населення зачаїлося в печерах. Головний ресурс планети – речовина, яку називають пряність. За владу на Арракісі, також відомому як Дюна, борються дім Атрейдесів і дім Гарконненів.

Роман було опубліковано в 1965 році й він здобув дві головні науково-фантастичні премії – “Хьюго” і “Неб’юла”. У 1984 році вийшла екранізація роману від режисера Девіда Лінча. Головну роль у фільмі зіграв Кайл МакЛаклан.

 Джерело: 112.ua