Раніше вийшов перший тизер-трейлер фільму “Я, “Побєда” та Берлін“, а зараз представлено постер і названо дату прем’єри картини – 24 березня 2022 року.

Фільм знятий за мотивами однойменної повісті українського музиканта Кузьми Скрябіна. Головні ролі в комедійному роуд-муві зіграли Іван Бліндар Володимир Гева, Марія Стопник. Режисером стала Ольга Ряшина.

“Я, “Побєда” і Берлін” – історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він відправляється зі своїм другом Бардом в Берлін на старій “Побєді”. Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий “Мерс”. Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з групи – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все, звичайно, йде не за планом. Однак точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Глядачі побачать багато трендових атрибутів тих самих відривних 90-х – суцільний денім, різнокольорові бомбери, сорочки в клітинку, довгі плащі, стильні окуляри і червоні колготки. А ще їх чекає багато фірмового гумору і кавери культових пісень Андрія Кузьменка у виконанні зірок сучасного шоу-бізу.

Джерело: 112ua.tv