У третій частині “Людини-Мурахи” герої Пола Рада (Скотт Ленг) і Еванджелін Ліллі (Хоуп Ван Дайн) будуть однаково важливі, як і в фільмі ” Людина-мураха і Оса”.

Про це в розмові з Yahoo Movies розповів режисер майбутньої картини Пейтон Рід.

“Це партнерство, яке дуже, дуже важлива частина історії. І було дуже приємно технічно бути першим фільмом Marvel, в назві якого фігурувала жінка. Знайти баланс у цьому фільмі дуже важливо для мене, тому що історично цей жанр в значній мірі про чоловіків. Але зараз все дійсно змінюється”, – зазначив режисер.

Відзначимо, що після того, як Еванджелін Ліллі недооцінила серйозність коронавірусу (написала в Instagram, що не буде дотримуватися карантину, бо цінує свою свободу, але пізніше вибачилася), з’явилися чутки, що Marvel готова розірвати договір з нею, щоб не псувати репутацію франшизи або просто скоротити екранний час Ліллі. На даний момент студія не має наміру урізати роль Еванджелін Ліллі.

Деталі картини поки зберігаються в секреті, проте ходять чутки, що в якості можливого антагоніста може виступити Модок. Розробкою сценарію “Людини-Мурахи 3” займається автор “Ріка і Морті” Джефф Лавнесс. Disney і Marvel Studios поки не оголосили офіційну дату прем’єри, але фільм вийде в прокат не раніше 2022 року.

Джерело: 112.ua