Команда Сил територіальної оборони Збройних сил України зняла документальний фільм «По той бік миру», основна мета якого — зафіксувати та показати світові жахливі наслідки російської окупації Київщини.

Про це повідомляє «Детектор медіа». Стрічка створена на основі зйомок, які відбувались у Бучанському районі Київщини від самого початку широкомасштабного російського вторгнення.

На екрані — моторошні кадри місць масового вбивства українського цивільного населення, що супроводжувалося викраденнями, тортурами, зґвалтуваннями та мародерством. Про злочини окупантів у фільмі свідчать жителі Ірпеня, Бучі, Бородянки, Гостомеля, Михайлівки-Рубежівки та інших населених пунктів області.

фільм По той бік миру

Мешканці Київщини зі сльозами на очах розповідають, яке жахливе пекло їм довелося пережити під час російської окупації. Багато з тих, хто вижив, ховалися від росіян у підвалах у постійному страху вийти на вулицю. Деякі з них тижнями не мали електрики, використовували свічки для нагрівання води та приготування їжі.

Основна мета фільму — зафіксувати та показати всьому світові воєнні злочини, що скоїли російські військові під час окупації Бучанського району Київської області, та наслідки, що приніс із собою «русскій мір» на українську землю.

За словами авторів фільму, жоден злочин російських загарбників, скоєний на території України, не має залишитися безкарним, а робочі матеріали кінострічки будуть долучені до доказової бази у розслідуванні воєнних злочинів РФ та направлені до Міжнародного військового трибуналу.

Авторами проєкту виступили Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони Збройних сил України та Державне підприємство «Кримський дім». Документування подій та свідчень, про які йдеться у стрічці, та реалізацію основного задуму фільму було здійснено командою «ТРО Медіа» під керівництвом полковника Олексія Недашківського.

Авторський колектив, що створив фільм, закликає поширювати його і за необхідності готовий передати всі права для трансляцій.

Дивіться документальну стрічку «По той бік миру». Англомовна версія тут.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/