Пол Маккартні підтвердив, що почав працювати над мюзиклом – це буде постановка за мотивами фільму Френка Капри “Це чудове життя” 1946 року (‘It “s A Wonderful Life’). Це буде перший мюзикл у кар’єрі 77-річного музиканта .

Маккартні напише музику до постановки і візьме участь у створенні текстів арій разом з Лі Холом, сценаристом музичної біографічної картини про Елтона Джона “Рокетмен” і стрічки “Біллі Елліот”. Хол напише лібрето мюзиклу.

Продюсером постановки стане британський театральний імпресаріо Білл Кенрайт. За словами Маккартні, він купив права на постановку і три роки тому вийшов на нього з пропозицією написати музику. Робота над мюзиклами раніше ніколи не здавалася композитору привабливою, однак після бесіди з з Холом і Кенрайт зацікавився проектом. Передбачається, що прем’єра відбудеться в кінці 2020 року.

Фільм Капри “Це чудове життя” був знятий за оповіданням Філіпа Ван Дорен Стерна “Найбільший подарунок”, коли Маккартні було чотири роки. Головний герой втомився і розчарувався в житті, він хоче накласти на себе руки напередодні Різдва, але його рятує ангел-охоронець. Протягом семи десятків років картина залишається популярною і як і раніше, йде на телебаченні в прайм-тайм. За словами Пола, це “універсальна історія, яку всі ми можемо приміряти на себе”.

Для “Цього чудового життя” це буде третя спроба мюзиклу. У 1986 постановку підготував режисер Шелдон Харнік на музику Джо Рапоси, композитора телешоу “Вулиця Сезам”. Постановку довго відкладали через суперечку про права на розповідь, а потім Рапосо помер від раку. Мюзикл вийшов на сцену в 1991 році, але великого успіху не мав, як і спроба його відродити в 2006 році. Зараз в США також йде ще один мюзикл за цією стрічкою, створений в 1998 році на музику Брюса Гріра