Психологічна драма-трилер «Між нами» з Ірмою Вітовською та Анастасією Пустовіт в головних ролях вийде на великі екрани 2 листопада 2023-го – презентовано новий тизер стрічки.

Про це повідомляє дистрибутор фільму у Facebook. Повнометражний режисерський дебют Соломії Томащук розповідає про жіночу дружбу та вибір, що обов’язково має бути зроблений, навіть якщо варіантів немає.

Дві головні героїні фільму – Саша та Аня змушені робити цей вибір: Саша стосовно власного чоловіка, Аня – стосовно сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені в кримінал.

Головні ролі в картині виконали: Анастасія Пустовіт  (“Коли падають дерева”, “Перші ластівки. Zалежні”), Ірма Вітовська  (“Мої думки тихі”“Казка старого мельника”), Дмитро Сова, Євген Єфремов, Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах.

Дивіться новий тизер фільму «Між нами»

У серпні 2021 року фільм був показаний на Seoul International Women’s Film Festival, а у червні 2022-го – на Миколайчук OPEN, восени 2022-го взяв участь у Національному конкурсі кінофестивалю “Молодість” під час Filmfest Hamburg. У вересні того ж року стрічка отримала три нагороди New York International Women’s Festival: за найкраще продюсування, найкращу роботу художника-постановника та найкращі костюми.

Зйомки психологічної драми-трилеру пройшли у Києві влітку 2020 року. В одній зі сцен у повному складі знялися музиканти гурту «Вагоноважатые». Їхні пісні «Касета» та «Між нами» увійшли до саундтреку фільму.

Виробництво стрічки «Між нами» здійснила компанія Up Ua Studio за підтримки Держкіно. Сценаристи фільму – Соломія Томащук, Юрій Дунай, оператор-постановник – Юрій Дунай, художник-постановник – Юрій Григорович, композитор – Антон Байбаков, продюсер – Поліна Герман. Дистрибутор в Україні – Film.UA Distribution.

Фільм вийде в українських кінотеатрах 2 листопада 2023 року.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/