Вийшов перший офіційний тизер-трейлер фільму “Я, “Побєда” і Берлін”, зйомки якого стартували у Львові минулого року та проходили також у Києві та Берліні.

Фільм знято за мотивами однойменної повісті українського музиканта Кузьми Скрябіна.

Головні ролі в комедійному роуд-муві зіграли Іван Бліндар, Володимир Гева, Марія Стопник. Режисеркою стала Ольга Ряшина.

“Я, “Побєда” і Берлін” — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій “Побєді”. Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий “Мерс”. Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям із гурту – встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Глядачі побачать багато трендових атрибутів тих самих відривних 90-х: суцільний денім, різнокольорові бомбери, картаті сорочки, довгі плащі, стильові окуляри та червоні колготки. А ще на них чекатиме багато фірмового гумору та кавери культових пісень Андрія Кузьменка у виконанні зірок сучасного шоу-бізу.

Прем’єра стрічки очікується навесні 2022 року.

Джерело: 112.ua