Творці презентували офіційний постер у дусі світового тренду #TetrisChallenge до фільму “Я працюю на цвинтарі”, зйомки якого стартували у вересні минулого року.

На основі цього постера найближчим часом будуть створені постери з героями картини.

“Продумуючи ідею постера, ми хотіли зіграти на контрапункті. Ось лежить герой на землі – асоціація, що всі ми колись ляжемо в землю, але лежить він абсолютно щасливим і легким. І потім виникла ідея додати деталей, які оточують людину, що працює на кладовищі: дитячу машинку, квіти, лопату, пам’ятки, портрети і таблички. Ба більше, цей дизайн перегукується з операторською концепцією фільму, де ми на ті чи інші події дивимося зверху. Погляд Бога проходить крізь фільм. Іноді – відсторонено, іноді – з гумором, іноді – з жалем. Вийшов такий собі #TetrisChallenge, який хочеться роздивлятися. І назва вже не така й страшна”, – розповідає режисер фільму Олексій Тараненко.

“Я працюю на кладовищі” – це екранізація однойменної книги блогера Павла Белянського. Фільм розповідає історію життя Олександра (Віталій Салій), в минулому архітектора, який працює на цвинтарі й має свою контору з виготовлення пам’ятників. Кожен день до нього приходять непрості клієнти. Так чи інакше, кладовище проникає в життя головного героя. А ще він зберігає страшну таємницю, яка не дає йому стати щасливою людиною.

У квітні творці представлять перший тизер до фільму. А прем’єра запланована на осінь 2020 року.
Джерело: 112.ua