Однією з головних кінопрем’єр цього тижня стане нова комедійна анімація «Я – панда» від знаменитих голлівудських кіностудій Disney та Pixar. Ви зможете переглянути її на екранах українських кінотеатрів з 16 червня.

Мультфільм «Я – панда» («Turning Red») розповідає історію про тринадцятирічну дівчинку-підлітка Мей Лі. Щоразу, коли Мей Лі дуже хвилюється (а так буває практично ЗАВЖДИ), вона миттєво перетворюється на гігантську червону панду! Ситуацію ускладнює ще й те, що мати Мей Лі дуже оберігає дівчину і далеко від неї не відходить. А це справжня мука для підлітка.

Голосом мами головної героїні в оригіналі виступає зірка хітових серіалів «Анатомія пристрасті» та «Вбиваючи Єву» Сандра О. Також у озвучуванні нової анімації від Disney та Pixar взяла участь зірка серіалу «Я ніколи не…» Майтреї Рамакрішнан.

«Я – панда» буде повнометражним дебютом режисерки Домі Ші, яка кілька років тому зняла короткометражну анімацію «Бао», що демонструвалася в кінотеатрах перед хітовим мультфільмом «Суперссімейка 2».

Будьте обережні під час походу в кінотеатр, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх рідних. Все буде Україна!

Джерело: http://www.kinofilms.ua/